[3d-flip-book id="69" ][/3d-flip-book]

Kurumsal Hediyelerinizi
Birlikte Planlayalım Nasıl Planlıyorsunuz?
İşinin Uzmanı
Birlikte Çalışalım Bir Tedarik Şirketi ile
Çalışmanın Farklarını
Biliyor musunuz?
Şirketinize Ait
Birlikte Hesaplayalım Bir Webshop Programının
Maliyetlerinizi Ne Kadar Düşürdüğünü
Biliyor musunuz?
Sadakat Programlarınızı
Daha Verimli
Nasıl Yönetebilirsiniz?
Birlikte Yönetelim

2003 yılından beri önde gelen markaların ve firmaların pazarlama uygulamalarında tedarik ortağı olarak çalışmaktayız.
Markalı ürünler , promosyon ürünleri , tekstil , elektronik , IT malzemeleri , POSM malzemeleri firmaların tüm ihtiyaçlarını tek noktadan tedarik edebilecekleri satın alma ofisi olarak hizmet vermekteyiz.
Promosyon Devam

Devam Webshop Üstelik tüm kontrol sizin elinizde!

Size özel internet dükkanınız WEBSHOP

Firmanızın ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir portal sayesinde yönetebilir, tüm süreci detaylı ve anlık olarak takip edebilirsiniz. Kullanıcılarınız online bir mağazadan alışveriş yapar gibi hissederken, biz de sizi WEBSHOP sayesinde yüksek maliyetlerden, iş yükünden ve operasyon zorluklarından kurtarıyoruz.

Devam Markalı Ürünler B2B satış ve sadakat projeleri sayesinde uzun yıllara dayanan güvenilir iş ilişkilerimiz, bize her sektörden yerli ve yabancı birçok firma ile iş birliktelikleri kurma ve markalarını ürün yelpazemize ekleme fırsatı sağlamıştır.

Devam Sadakat Programları Günümüz sadakat projelerinin farklı yaklaşımlarla çalışanların, bayilerin ve son kullanıcının, marka sadakatini canlı tutacak ve sadece ürün dağıtmanın ötesine geçecek çağdaş platformlara ve uygulamalara olan ihtiyacı ortadadır. Bu ihtiyaçlara cevap vermek üzere çalışanlara, bayilere, son kullanıcıya özel sadakat programları geliştiren Erhas ailesi olarak biz, yükselen bir trend haline gelen Sadakat Programları konusunda deneyimimiz, operasyonel imkanlarımız ve finansal gücümüzün yansıması olan ürün çeşitliliğimiz ve yüksek stok miktarlarımız, hizmet kalitemiz ve en önemlisi IT altyapımızla tercih edilen kurum olmaktan mutluluk duyuyoruz.
error

Yenilikleri görmek için bizi takip etmek ister misin?

LinkedIn