Hakkımızda

2003 yılında İstanbul’da kurulan Erhas, bugün itibarı ile Türkiye, Polonya ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan ofislerinde çalışan 60 kişilik ekibi ile 800’e yakın çokuluslu firmaya profesyonel tedarik desteği vermektedir. Promosyon ürünleri, webshop portalları, sadakat programları, hediye çekleri, markalı ürünler, tekstil, IT malzemeleri, POSM malzemeleri ve perakende operasyonları ile önde gelen markaların ve şirketlerin pazarlama uygulamal”arında güvenilir tedarik ortağı olarak çalışmakta, müşterilerinin avantajına olacak her türlü fırsatı firma ve markaların getirisine dönüştürmektedir.

Yazılım, proje yönetimi, ürün tedarik zinciri yönetimi, depolama, dağıtım, çağrı merkezi hizmetine kadar tüm iş yükünüzü üstlenen Erhas, ticari pazarlama hizmetleriyle de sadakat sektörünün Türkiye’deki lider firması olarak, sektörünün öncü ve etkin firmaları ile hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

 

Amaç: Markanızı korumak

Erhas, çözüm ortaklığı yaptığı firmaları, dünyanın her noktasındaki en doğru kaynaktan gerçekleştirdiği ürün tedariği sayesinde farklı sektörlerden çok çeşitli ve yenilikçi ürün gamı ile buluşturmaktadır. Markalı ürünlerde direkt üreticiden veya distribütörlerinden tedarik imkanı sunan Erhas, kısa süreli teslimatlar için, sahip olduğu Avrupa merkezli distribütörlükleri sayesinde ulaştığı yüksek stoklu ürün çeşitliliğiyle, firmalara doğru çözümler ve her bütçeye uygun kaliteli seçenekler sunmaktadır. 

Kurulduğu günden itibaren iş ortaklarına, yönetim paneli üzerinden tüm hareketleri gerçek zamanlı izleyebilecekleri, raporlara detaylarıyla ve eş zamanlı ulaşabilecekleri, değişen satın alma davranışlarını analiz ederek hızlı adaptasyon sağlayabilecekleri modern bir hizmet sunmaktadır.

Ayrıca özel tanıtımlar ve sezonluk ürünler için geliştirmiş olduğu sipariş toplama modülü sayesinde şirketlerin doğru stok tespitine ve toplu siparişlerde maliyet avantajı sağlamasına destek olmaktadır.

Risk korumalı tedarik programı, denetlenmiş ve güvenilir tedarikçiler, iş birliği içinde olunan denetim ve test şirketleri sayesinde minimum risk ile maksimum verimlilik sağlanmaktadır.

 

Ekip

Sektörde uzun yıllar deneyim sahibi olan ve kendi alanında uzman ekibiyle gerek satış gerekse satış sonrasında en iyi kalitede hizmet verilmektedir.

 

Sunulan Avantajlar

 • Ulusal ve uluslararası 300’ü aşkın iş ortağının B2B alanındaki kurumsal kanal satış distribütörlüğü ve dağıtıcılığı 
 • Avrupa’nın en büyük promosyon kataloglarının distribütörlüğü
 • Promosyon sektöründe 5.000’i aşan ürün ile geniş ürün yelpazesi ve 6.000 m2 kapalı depolama alanı sayesinde yüksek miktarda stok seviyesi
 • Miktar gözetmeksizin ürün tedariği
 • Tedarik zincirindeki ürünlerin dünya standartlarında test belgelerine sahip olması
 • Tüm ürünlerde garanti belgesi
 • Özel üretim ürünlerin ihracat ve yurtiçi satışlarında yüksek alım gücüne dayalı avantajlı fiyatlar
 • Deneyimli ekipler sayesinde hızlı ve özel paketleme hizmeti: Günde 3.000 pakete kadar tekli gönderim imkanı
 • Üyesi olduğu uluslararası organizasyonlar sayesinde iş ortaklarına global bazda gerçekleştirilmiş sektör ile ilgili projelerin en detaylı analizlerinin sunulması
 • Önceliğin yaratıcılık olduğu tasarım ekibiyle, iş ortaklarına özel ürün tasarımı ve üretimi olanaklarının sunulması
 • Proje analizi
 • Inhouse yazılım geliştirme ve tasarım departmanı ile projelere teknik ve görsel destek

Erhas, iş ortaklarının ihtiyaç duyabileceği tüm tedarik hizmetlerini tek çatı altında toplayıp, tek noktadan tüm gereksinimlere cevap vermektedir.

 • Promosyon Ürünleri
 • Webshop Programları
 • Sadakat Programları
 • Hediye Çekleri
 • Markalı Ürünler
 • Perakende Operasyonları

Hedeflerimiz

 • Ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak
 • Parçası olduğumuz projelere katma değer sağlayan, üretken, yenilikçi ve dinamik yönümüzü kullanarak sektörde öncü ve lider konumumuzu daha da geliştirmek
 • Uzman ve deneyimli kadromuz ile kaliteli hizmet ve rekabetçi fiyatlarımızla müşterimizin tüm ihtiyaçlarında onların “Çözüm Ortağı” olmayı sürdürmek
 • Etik değerlerden taviz vermeden müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda yeni iş birliktelikleri oluşturmak.
 
 

Değerlerimiz:

 • Üretkenlik: Üstlendiğimiz projelerde katma değer oluşturarak müşterilerimize en uygun çözümü ve en yüksek verimi sunmak.
 • Güvenirlilik: Müşterilerimizin sürekli destek alabileceği güven veren bir firma olmak.
 • Yenilikçilik: Her gün daha da ileri götürdüğü deneyimi ile sürekli kendini geliştirebilen yenilikçi bir firma olmak.

 

Misyonumuz:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak, markalarına uzun vadede değer katacak yenilikçi ve sürdürebilir ürün ve servis sağlarken, aynı zamanda ekibimizi oluşturan iş arkadaşlarımızın profesyonel gelişimlerini desteklemek.

Vizyonumuz:

Karlı ve uzun süreli sürdürülebilir iş birlikteliklerinin sağlanarak, yenilikçi ürün ve uygulamalar ile daha geniş alanlara ulaşmak ve bu sayede kurumsal sorumluluğumuzun bilinci ile gerekli büyümeyi gerçekleştirip bulunduğumuz coğrafya, Avrupa ve dünyada sektörün önemli oyuncularından biri olmak ana vizyonumuzdur.   

“Yerel Global Ortağınız” sloganı ve 20 yılı aşkın tecrübesiyle IPPAG, dünya genelinde çokuluslu firmalara hizmet veren, tedarik firmalarının oluşturduğu bir birliktir. Üye seçimlerinde özel kriterler arayan IPPAG, aktif olarak 43’ü aşkın ülkede faaliyet göstermektedir. IPPAG, her ülkeden sadece tek bir temsilci kabul etmektedir ve IPPAG’ ın Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi ERHAS’ tır.

Bu organizasyon kendi iç yapısı sayesinde global bazda gerçekleştirilmiş olan başarılı projelerin tüm detaylarını temsilcileriyle paylaşır.

Bu sayede ERHAS olarak sizler için;

 • Global erişim gücünü şirketinize taşırız.
 • Yeniliklerden anında haberdar ederiz.

Merkezi Londra’da bulunan ve dünyada 70 ülkede üyeleri kanalından faaliyet gösteren PROMINATE, Türkiye’de ERHAS tarafından temsil edilmektedir. 2000’den fazla çalışanı ile bu organizasyon, çok uluslu şirketlere global bazda uyguladığı promosyon kampanyalarında yerel destek verip, çözümler sunmaktadır.

Optimum planlama ve anlık global reaksiyon, maliyet avantajları, gelişmiş raporlama ve global takip, tüm bölgelerde tutarlı ve tek tip ürün temini ile standardizasyon, parçası olduğumuz bu organizasyonun en önde gelen avantajlarındandır. Farklı birçok ülkedeki üyelerden kaynaklanan global güç, entegre çözümleri ortaya çıkartmak ile kalmayıp tam hedefe uygun kampanyalar veya koleksiyonlar oluşturulmasına imkan tanır. 

 

EPPA (The European Promotional Products Association) promosyon ürün temini konusunda Avrupa’daki firmalara ve kuruluşlara hizmet vermek amacıyla 1999 yılında oluşturulmuş bir organizasyondur. Türkiye’nin de dahil olduğu 14 Avrupa ülkesinden birçok üye kuruluşla tedarikçi ve distribütör bazında birlikte çalışmaktadır. ERHAS 2013 yılından beri EPPA üyesidir.

Promosyon ürünleri endüstrisinin uluslararası iletişim ve iş birliği ağı olarak konumlanan PSI birçok global fuara da imza atmaktadır. Üyelerine, global platformda tedarikçi, üretici ve distribütör bulma konularında avantajlar sunmaktadır.

error

Yenilikleri görmek için bizi takip etmek ister misin?

LinkedIn