Sadakat Programları

Globalleşen dünyada müşterilerimizin tüm satış kanallarını, çalışanlarını ve son kullanıcılarını yenilikçi yöntemlerle ödüllendirerek, güçlü bir bağ yaratıyoruz.

Günümüz sadakat projelerinin farklı yaklaşımlarla, çalışanların, bayilerin ve son kullanıcının, firma ve marka sadakatini canlı tutacak, sadece ürün dağıtmanın ötesinde kullanıcıların yüzü olan sosyal platformlara ihtiyacı var. Tüm ihtiyaçları tek noktadan kendi bünyemizde profesyonel ekibimiz ile size özel kurguluyoruz. Ürün çeşitliliğimiz ve yüksek stok miktarlarımız, hizmet kalitemiz ve en önemlisi IT altyapımızla tercih edilen kurum olmaktan mutluluk duyuyoruz. 

Uygulanan sadakat programları üç ana hedef kitleye odaklanmıştır 

Kurum İçi İletişim – Çalışanlara yönelik uygulamalar 

Çalışanları ödüllendirmek ve başarılarını ön plana çıkartmak için kurum değerlerini ve etik ilkelere öncelik vererek, çalışanların şirket içi süreçlerin geliştirilmesine doğrudan katılımının önemli olduğunu anlatan özelleştirilebilir platform oluştururuz. Özelleştirilebilir anlık ödüllendirme sistemi sayesinde ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda şekillenebilecek şirket içi takdirin oluşmasına zemin hazırlarız. Her an her noktadan ulaşılabilmesi için mobil uygulamaya da sahip olan sistem, takdir ve ödüllendirme konusunda gerçek zamanlı dinamik bir yapı sunar.

Kurumlar, çalışanlarına özel günlerde, şirkete ilave katma değer sağlayan herhangi bir katkıda bulunduğunda, şirket içi beklentilerinin üstüne çıktığı zamanlarda programa dahil edilmiş birçok farklı ödülün cazip fiyatlarla sunulduğu platformdan özgürce dilediğini seçme imkanı sunar.

 Acenta / Bayi ve Distribütörlere yönelik uygulamalar 

Bayi ödüllendirme sistemleri bayi motivasyonunu ve satışlarını arttırmaya yöneliktir. Bu amaç doğrultusunda yapılan satış arttırıcı projeler, bayi yarışmaları, dönemsel kampanyalar, hedef tutturmaya yönelik aktiviteler ile şirketler satış kanallarının kendine bağlı olmasını ve onu tercih etmesini sağlar. Amaç bu yolla markaların güçlü bir bayi ağına sahip olmasıdır. 

Öncelikle mevcut satış kanallarını korumak, yeni potansiyel bayi, distribütör veya acenta yaratmak, pazar payını arttırmak, satışlarını arttırıp karlılığı yükseltmek, rakip markalarla olan rekabette avantaj sağlamak sadakat projelerinin temel hedefidir. Firma bazında profil çıkarabilen ve eğilimlerini ölçebilen sistem, gerçek zamanlı kampanya ve ödüllendirme sistemiyle birçok ticari getiriye sahiptir.

 Son kullanıcıya yönelik uygulamalar: 

Son kullanıcıya yönelik portallerimizde onlarca kategori altında yüzlerce marka ve binlerce ürün ve hizmet çeşitliliği ve farklı sektörlerden birçok hediye çekleri yer almaktadır. 

error

Yenilikleri görmek için bizi takip etmek ister misin?

LinkedIn