Promosyon Ürünleri

2003 yılından beri önde gelen markaların ve firmaların pazarlama uygulamalarında tedarik ortağı olarak çalışmaktayız.

Markalı ürünler , promosyon ürünleri , tekstil , elektronik , IT malzemeleri , POSM malzemeleri firmaların tüm ihtiyaçlarını tek noktadan tedarik edebilecekleri satın alma ofisi olarak hizmet vermekteyiz.

Dünyanın her yerinden , en yenilikçi , en uygun kaynaktan ürün tedariği ile tasarruf fırsatlarını firma ve markaların getirisine dönüştürmek için çalışıyoruz. Risk korumalı tedarik programımız , Auditli tedarikçilerimiz , çalıştığımız denetim ve test şirketleri sayesinde minimum risk ile çalışmamıza olanak sağlar.          

Dünyanın ürünü tek tıkla elinizin altında!                                                                                                                                                                                                        Tek bir tıkla 20,000 ürüne ulaşabilirsiniz. Her yıl çıkardığımız üç ayrı katalogtan dilediğiniz gönül rahatlığıyla seçebilirsiniz.                                                                  

MİSYONUMUZ                                                                                                                            

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak , markalarına uzun vadede değer katacak yenilikçi ve sürdürebilir ürün ve servis sağlamak.                                                                                                                                                           

Online Kataloglar
error

Yenilikleri görmek için bizi takip etmek ister misin?

LinkedIn